19 Temmuz 2014 Cumartesi

Bebek Kitapları- Bulut'un İlk Kitapları

Bulut'un ilk kitabı "A Day at the Farm". Henüz 1 aylıkken aldık. Tutmaya çalışma çabaları izlemeye değer :) Ellerinin içinde kitabı yoğurup yemekle başladı kitap okuma maceramız. Gelecekte bir kitap kurdu olacak düşüncesindeyiz, halen de çok sever kitapları. Günün belirli saatlerinde kitaptaki hayvanların seslerini taklit ederek kitap okumaya başladık. Zamanla hikayeye dönüştürdük ve sonunda güneş nerede kuzu nerede ile sonlandırdık ilk kitabımızla geçen günlerimizi. Herkese tavsiye ederim. Kaliteli zaman geçirmek için bir öneri.

Bebek dokun ve hisset Evcil Hayvanlar kitabı çok eğlenceli bir kitap hayvan resimleri dokulu bir yüzeye sahip. Bulut hayvan resimlerini incelerken dokunarak keşfetmeye çalıştı. Şimdilerde hiç bir hayvana dokunmaktan çekinmiyor :)

Gülen Yüzler Nemo kitabı hala keyif alarak okuduğumuz. Hikayeyi yer yer birlikte taklit edip anlattığımız bir kitap. Serinin diğer kitaplarını da edinmek istedik ancak hiçbir mağazada bulamadık.
Mutlu Bebek Sesleri Öğreniyorum Hayvanlar büyük bir hevesle aldığımız sesli bir kitap. Hayvan seslerini zaten taklit edebilen Bulut kitap sayesinde eşleştirme yapmayı da öğrendi. Kitabın içindeki resimlerle sesleri eşleştiriyor. Ardından da kendi taklit ediyor. Alternatif etkinlik için bire bir. Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...